Hakkımızda

Bireysel olarak bilgisayarla tanışmamız, 80’li yılların sonunda İntel 286 ve Amstrad CPC 464’ün evimize girmesi ile başladı. Yıllarca Dos işletim sistemi ve Windows 3.1 ile haşır neşir olduk. 1996 yılında kendi şirketimizi kurduk. İntel 386, 486 döneminden sonra, ilk Pentium tabanlı sistemlerle ve Windows 95 işletim sistemi ile sektöre adımımızı attık. O yıllarda, internet ve cep telefonu teknolojisi ile ülkemiz henüz tanışmamıştı.

Teknik servis hizmeti vererek, bilgisayar satışı ve parça satışı yaparak işe koyulduk. Yeni bir şirketin tanınmasının uzun zaman alacağını biliyorduk. Sektörde kalıcı olabilmek için uzun yıllar sabırla, özveriyle çalıştık. Her yeni müşterimizin, başka müşteriler getireceğinin bilinciyle hareket ettik.Doğruluk, güler yüz, samimiyet ve müşteri memnuniyetini prensip edindik. En büyük sermayemiz, işimize gösterdiğimiz özen; en büyük kazancımız, müşterilerimize verdiğimiz güven oldu.

Yay Bilgisayar işyeri          Yay Bilgisayar işyeri

1996 yılından beri uzmanlaşmış teknik servisimizle, Üsküdar Bağlarbaşı’nda bilgisayar servisi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bilgisayar satışı, parça satışı, kablolu ve kablosuz ağ kurulumu, danışmanlık hizmetlerimiz, bilgisayar sarf malzemeleri satışımız vardır. Ayrıca, video ve kamera kasetlerinizi cd’ye veya dvd’ye kaydediyoruz.

Siz değerli ziyaretçilerimizi de işyerimizde görmek isteriz.